Teslimat ve İade

Teslimat

Açıklama kısmında özel durum belirtilmemiş olan siparişler en geç 5 iş gününde Kargo/Kurye şirketine teslimatı sağlanacaktır.

Ürün İadesi

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 günü geçmemiş, etiketleri sökülmemiş ve kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliği bozulmamış ürünlerinizi tüm aksesuarları eksiksiz ve faturası ile birlikte öncelikle info@maisonyanes.com adresine bilgilendirme maili attıktan sonra iade edebilirsiniz. 

Bu koşullara uymayan iadeler kabul edilmeyerek size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. Bu nedenle ürünleriniz size ulaştığında bozulmasına sebep olmayacak şekilde en kısa sürede denemenizi ve uygun olmadığını düşündüklerinizi, yukarıda belirtildiği şekilde iade göndermenizi öneriyoruz. 

 

Para İadesi

İade etmek istediğiniz ürün bize ulaştığında ürününüzü teslim aldığımıza dair bilgilendirme mesajı tarafınıza gönderilecektir. Ürün iadesinin kabulu/reddi ile ilgili de bilgilendirme maili gönderilecektir. 

İadesi gerçekleşen ürünün ödemesi, alışveriş yapmış olduğunuz kredi kartınıza 3 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Para iadeniz tarafımızca onaylandıktan sonraki 3 iş günü içerisindeki tüm süreci bankanız ile görüşerek takip etmeniz gerekmektedir. Para iadesinin gecikmesi veya yapılmaması durumunda öncelikle kartınızın ait olduğu bankayla görüşmenizi rica ederiz. Bankayla görüşmeniz sonrasında para iadenizle ilgili sorununuz devam ediyorsa lütfen bizimle iletişime geçiniz: info@maisonyanes.com


İade Ürünün Kargolanması

Ürünü lütfen Yurtiçi kargo ile aşağıdaki adrese kargolayınız. Ayıplı ürün harici İadeler ve değişimlerde kargo ücreti müşteriye aittir.


Müşteri Sözleşme numarası: 

100879892

Şirket Adı:

YANES TEKSTİL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ