Gizlilik Politikası

Müşterinin, YANES ile paylaşmış olduğu bilgilerin şahsına ait olduğu ve bu bilgilerin, satis ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülebilmesi amacıyla ve her türlü iletişim aracına uygun bildirimin kendisine sağlanmasına onay verdiğini kabul edilmektedir. 

YANES, sipariş formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamaktadır veya satmamaktadır. 

YANES, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamakta veya yorumlatmaktadır. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklayabilecektir. 

Müşterilerimizin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri oluşabilmektedir ve bu bilgileri sadece müşterilerimizce değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Müşterinin üyelik adresi ve şifresinin üçüncü bir kişi tarafından biliniyor ve üyeliğin kullanılıyor olmasından dolayı YANES kesinlikle sorumlu değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz degerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde YANES veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm islemlerin SHOPIFY arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.